Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B250M BAZOOKA PLUS, Intel B250, 64GB DDR4 DIMM

Kodi i produktit:
221406
Chipset:
Intel B250
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
85.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë MSI B250M BAZOOKA PLUS, është e formatit mATX dhe është e pajisur me çipset Intel B250, e cila ofron slot Socket 1151 dhe mbështetë procesorët Intel 6th dhe 7th Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pllaka, poashtu, ka katër slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet 64GB dhe frekuencë operuese prej 2133MHz (deri në 2400MHz për procesorët e gjeneratës së 7-të). Gjithashtu, MSI B250M ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si gjashtë porte USB 2.0 (dy në panelin e prapmë dhe katër në pllakë), gjashtë porte USB 3.1 Gen 1 (tre type-A, një type-C në panelin e prapmë dhe dy në pllakë), një DVI, një HDMI, dy PS/2, një GLAN, tre porte jack, një slote PCI-E 3.0 x16, dy PCI-E 3.0 x1. Në pllakë janë edhe gjashtë slote për hard disqe SATA 6 Gb / s, dy konektor M.2. Kartelën grafike e ka poashtu, të integruar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
DVI:
EAN:
4719072525682
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B250M BAZOOKA PLUS
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), LPT, M.2 (2x), SATA 6Gb/s (6x), TBT, TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B250M BAZOOKA PLUS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE