Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI B250M MORTAR ARCTIC - Intel B250

Kodi i produktit:
221404
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI B250M ARCTIC MORTAR është një pllakë anë me set çipash Intel B250. Ajo ofron një prizë 1151 me mbështetje për procesorët e gjeneratës së 6 dhe 7 të Intel Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Ofron 4 porte DIMM për memorie DDR4 (dy kanale) mbështet deri në 64 GB dhe ofron mbështetje për frekuencën 2133 MHz (deri në 2400 MHz për procesorët e gjeneratës së 7-të). Ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në bord), 6x USB 3.1 Gen 1 (3x Lloji A dhe 1x Lloji C në panelin e pasmë, 2x në bord), 1x DVI-D, 1x DisplayPort , 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x lidhës audio, 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) slote shtesë dhe 2x PCI-E 3.0 x1. Për disqet, ka 6x SATA 6 Gbps dhe 1x M.2. Mbështet teknologjinë AMD CrossFire. Pllaka i përket formatit mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B250
DisplayPort:
DVI:
EAN:
4719072498498
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
B250M MORTAR ARCTIC
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (3x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), TBT, TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI B250M MORTAR ARCTIC - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE