Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI GAMING H110 PRO-D

Kodi i produktit:
184511
Chipset:
Intel H110
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI përkrah procesorët gjeneratës së gjashtë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Softueri BIOS është e i dizajnuar për sistemin operativ Windows 10, i cili mundëson konfigurimin e pjesëve harduerike dhe monitorimin e të gjithë sistemit. Kartela e rrjetit është e përbërë nga një platformë Realtek e cila i ofron siguri maksimale përdoruesit. Komponentet kyçe janë të ndërtuara nga standardi Guard Pro, i cili i mundëson atyre jetëgjatësi dhe ju ofron imunitet ndaj elektromagnetikës. Seria PRO është e përshtatshme për çdo lloj të PC, i cili posedon karakteristika ‘smart’ për biznesin apo ndërmarrjen tuaj. Porti për DVI-D përkrah ekrane me rezolucion deri në 1920 x 1200.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
DVI:
EAN:
4719072438739
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M PRO-D
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Lansuar:
2 Shkurt 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
235 x 180
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë MSI GAMING H110 PRO-D edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE