Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H110 PC MATE - Intel H110

Kodi i produktit:
180027
AMD CrossFireX:
PCI-E 2.x:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 
Ju kurseni : 7.00   (8%)
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë MSI është e dizajnuar për kompjuterët multimedial dhe ata praktikë për pune, si dhe përkrah procesorët e gjeneratës së gjashtë të llojit Intel i7, i5, i3, Pentium dhe Celeron. Teknologjia SBB mundëson shpërndarjen e fotove, fajllave dhe komunikimin në mes të kolegëve në mënyrë të sigurtë. Kabllo e HDMI përkrahë ekrane me rezolucion deri në 4K. Softueri për ftohëse ‘Fan Control’ju mundëson monitorimin e shpejtësisë, operimit dhe temperaturës. Kapacitet maksimal i pllakës amë mund të shkoj deri në 32 GB, krejt kjo falë dy sloteve poseduese për RAM memorie. Përbën edhe katër porte për USB 3.1 dhe gjashtë të tjerë për USB 2.0.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072450885
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110 PC MATE
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
1 Mars 2016
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
3
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 220
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE