Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI H110M PRO-VD

Kodi i produktit:
180020
Chipset:
Intel H110
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë MSI H110M PRO-VD është e formatit microATX, është e pajisur me chipset Intel H110 dhe Socket 1151, dhe mbështet procesorët e fuqishëm të gjeneratës së gjashtë të Intel (prodhuesi rekomandon që të verifikoni përputhshmërinë e procesorit me pllakën amë në uebfaqen e tij). Pllaka, poashtu, ka dy slote DIMM për memorie RAM të llojit DDR4 me kapacitet deri në 32 GB me mbështetje për frekuencë operuese prej 2133 MHz. Integrimi i kartës së zërit me teknologjinë Audio Boost dhe kartën e rrjetit Realtek është sigurisht një çështje e rëndësishme. Kjo pllakë amë mbështet bërthama grafike të integruara në procesorë ose karta grafike të dedikuara për ta. Gjithashtu, MSI H110M në panelin e pasëm ofron porte dhe slote të ndryshme për lidhje me pajisje të brendshme dhe periferike, si katër porte USB 2.0, dy porte USB 3.0, lidhës DVI dhe VGA,PS / 2, dhe lidhës audio. Për kartela grafike dhe zgjeruese ofron një port PCI-E 3.0 x16 dhe dy porte PCI-E 2.0 x1. Pllaka ka edhe katër slote SATA 6 Gb / s për hard disqe. Ky model është i pajisur me një gjeneratë të re të BIOS UEFI me mbështetje për sistemin operativ Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H110
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072421762
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H110M PRO-VD
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
235 x 180
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Bashkangjitja Pllakë amë MSI H110M PRO-VD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE