Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë SUPERMICRO MBD-X10DRL-iO

Kodi i produktit:
161552
Chipset:
Intel C612
Lloji i pllakës amë:
ATX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
SuperMicro
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 254

Si të porosisim në Gjirafa50?

387.50 
Ju kurseni : 10.00   (3%)
377.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë SUPERMICRO fokusohet në zgjidhjet profesionale të ndërmarrjeve. Përshtatet me llojin e socket 2011 të procesorëve Intel Xeon E5-2600 V3. Çipi i pllakës amë posedon katër slote për memorie të llojit DDR3 me kapacitet maksimal prej 8 GB për slot. Ka hapësirë për integrimin e kartelave grafike dhe përkrah ATA prej 10 konektuesve me shpejtësi 6 Gb / s. Dimensionet e produktit janë 24.4 x 24.4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C612
D-Sub:
EAN:
6720421556200
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
512
Kartelë grafike të integruar :
Aspeed AST2400 BMC
Kodi i prodhuesit:
MBD-X10DRL-i-O
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
30 Tetor 2014
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
3
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
5
Numri i sloteve për memorie:
8
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 254
Prodhuesi:
SuperMicro
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 2011-3

Bashkangjitja Pllakë amë SUPERMICRO MBD-X10DRL-iO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE