Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë SUPERMICRO X10SAE

Kodi i produktit:
143258
Chipset:
Intel C226
Lloji i pllakës amë:
ATX
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
SuperMicro
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244

Si të porosisim në Gjirafa50?

264.50 
Ju kurseni : 33.00   (12%)
231.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë SUPERMICRO fokusohet në zgjidhjet profesionale të ndërmarrjeve. Përshtatet me llojin e socket 1150 të procesorëve Intel I3, i5, i7 Pentium dhe Celeron. Çipi i pllakës amë posedon katër slote për memorie të llojit DDR3 me kapacitet maksimal prej 8 GB për slot. Ka të integruar kartelën e zërit dhe dy kartela të rrjetit. Dimenzionet e produktit janë 30.48 x 24.4 cm.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C226
D-Sub:
DisplayPort:
DVI:
EAN:
6720421354554
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
MBD-X10SAE-O
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
18 Dhjetor 2013
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
8
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
2
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
3
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prodhuesi:
SuperMicro
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1150

Bashkangjitja Pllakë amë SUPERMICRO X10SAE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE