Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë SUPERMICRO X10SLH - Intel C226

Kodi i produktit:
131237
Chipset:
Intel C226
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Prodhuesi:
SuperMicro
Prizë:
Port COM:

Si të porosisim në Gjirafa50?

251.50 
Ju kurseni : 22.00   (9%)
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllaka amë e kompanisë SUPERMICRO fokusohet në zgjidhjet profesionale të ndërmarrjeve. Përshtatet me llojin e socket 1150 të procesorëve Intel i3, Pentium dhe Celeron. Çipi i pllakës amë posedon katër slote për memorie të llojit DDR3 me kapacitet maksimal prej 8 GB për slot. Ka të integruar kartelën e zërit dy kartela të rrjetit dhe hapësirë për integrimin e kartelave grafike. Dimensionet e produktit janë 24.4 x 24.4 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel C226
D-Sub:
EAN:
6720421348300
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Aspeed AST2400
Kodi i prodhuesit:
MBD-X10SLH-F-O
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 4x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 8x:
1
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 2.x:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 244
Port COM:
Prizë:
Prodhuesi:
SuperMicro
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
8

Bashkangjitja Pllakë amë SUPERMICRO X10SLH - Intel C226 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE