Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë MSI H81 M-33 – Intel H81

Kodi i produktit:
134640
Chipset:
Intel H81
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Prodhuesi:
MSI
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 
Ju kurseni : 6.00   (10%)
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

H81M-P33 është një pllakë e pajisur me komponentë të cilësisë maksimale dhe stabilitet Military Class 4. Mbështet procesorë Intel të fuqishëm të gjeneratës së katërt dhe siguron zgjerim adekuat përmes porteve USB dhe grafikave. Falë verzionit mATX, kjo pllakë është e përshtatshme për instalim në kabinete të vogla si dhe në ato të përmasave klasike. Kjo pllakë ofron dy hapësira DIMM për llojin e memories DDR3 me kapacitet prej 16 GB dhe me mbështetje të frekuencës prej 1600 / 1333 / 1066MHz. I takon formatit mATX, me dimensione prej 226 x 173 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H81
D-Sub:
DVI:
EAN:
4719072307950
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 600
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H81M-P33
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 173
Prizë:
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
Ueb-i i prodhuesit:
Msi.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE