Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakëz amë ASUS M5A78L-M LX3 - AMD

Kodi i produktit:
107054
Chipset:
AMD 760G
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Slot:
Socket AM3+
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
62.50 
Ju kurseni : 5.00   (8%)
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus prezantoi edhe nje pllakëz amë të emëruar ASUS M5A78L-M LX3. Pllakëz është i projektuar për socket AMD AM3+ dhe siguron mbështetje për procesorët e fundit të prodhuar. Pllakëza amë është e pajisur me USB 2.0 ka në total 10 porte, 6 prej të cilave lidhen nëpërmjet lidhjes brendshme, dhe 4 në panelin e jashtëm. Kartela e zërit është Realtek ALC 887 High Definition Audio, i cili menaxhon përmbi 8 kanale audio.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
AMD 760G
D-Sub:
EAN:
4719543185469
Frekuenca maksimale e sistemit Bus [MHz]:
5 200
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
1 866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
16
Kartelë grafike të integruar :
ATI Radeon HD 3000
Kodi i prodhuesit:
90-MIBI40-G0EAY0GZ
Kontrollor LAN:
Kontrollor RAID:
Kontrollor USB 2.0:
Lansuar:
13 Prill 2012
Lloji i memories:
DDR3 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 2.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
244 x 188
Port COM:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket AM3+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE