Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS PRIME B250M-K - Intel B250

Kodi i produktit:
205218
Chipset:
Intel B250
Numri i lidhësve LAN:
1
Slot:
Socket 1151
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Prodhuesi:
ASUS

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 7.00   (9%)
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Asus Prime B250-K është pllakëz amë e dizajnuar për procesorët Intel të gjeneratës së gjashtë dhe shtatë. Ajo ofron zgjidhje të teknologjisë së përparuar (nuk po na jep ndonje te dhene). (Pllakëza amë eshte e patentuar ne menyre qe te perputhet me kartelat grafike...)Pllakëza amë parqet një teknologji të patentuar për përputhje të sigurt me kartelat grafike të rënda SafeSlot. Pajisja themelore (Pllakeza ose Asus Prime ne vend te pajisja themelore) përfshin audio HD tetë-kanalësh, (cilesi e kujt HD-se apo pllakezes) cilësi e lartë japoneze dhe USB 3.0. Pllakëza amë përdorë çipa Intel B250, që mbështesin mikroçipat e gjeneratës së gjashtë dhe shtatë Intel Core i7/i5/i3.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse pllaka amë stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel B250
D-Sub:
DVI:
EAN:
4712900602258
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0T10-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
18 Janar 2017
Lidhës të brendshëm:
ATX 4pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (1x), SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
4
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për tu përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
226 x 185
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Slot:
Socket 1151
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS PRIME B250M-K - Intel B250 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE