Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock Fatal1ty X370 Professional Gaming - AMD

Kodi i produktit:
208607
AMD CrossFireX:
Për procesorë:
AMD
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

251.50 
Ju kurseni : 42.00   (17%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pllakëza amë AS Rock Fatal1ty X370 Professional Gaming - AMD është pllakë e modelit ATX të pllakave amë me priza AM4 për (AMD / gjenerata e 7-të A-seria / Athlon), ka vend për katër DIMM porte (max. 64GB DDR4 2667/2400/2133 MHz ECC / non-ECC dy kanalësh, mbështetë teknologjinë Nvidia 2-anësorë. Parametrat bazik të pajisjes janë: Priza AM4, chipset-i AMD X370, procesori i modelit AMD, porti për lidhje me rrjetin LAN, gjashtë lidhës SATA / eSATA, porti HDMI, një port DisplayPort, tetë porte USB 3.0 dhe 3.1. Pajisja ka lidhës të brendshëm të cilët janë: ATX 8-gjilpërësh, ATX 24-gjilpërësh, dy ftohës 4-gjilpërësh, një ftohës për CPU 4-gjilpërësh, dhjetë SATA 6Gb/s, katër porte USB 2.0, katër porte USB 3.0, dhe sistem ftohje me ujë dy vende me lidhës 4-gjilpërësh. Për informata gjenerale lidhur me parametrat dhe përbërjen e pajisjes shiko parametrat kryesorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Bluetooth:
Chipset:
AMD X370
EAN:
4717677333114
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 667
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
X370 Professional Gaming
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (3x), SATA 6Gb/s (10x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), Ujë (2x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
2
Numri i lidhësve SATA / eSATA :
10
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
6
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
3
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
4
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për tu përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com
USB-C:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë ASRock Fatal1ty X370 Professional Gaming - AMD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE