Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë ASRock H310M-HDV - Intel H310, 2xDDR4, mATX

Kodi i produktit:
234215
Chipset:
Intel H310
Numri i lidhësve LAN:
1
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Prodhuesi:
ASRock
Prizë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASRock H310M-HDV është pllaka amë e krijuar specifikisht për të plotësuar të gjitha kërkesat e gamerave pasionat dhe atyre profesional. Nëse dëshironi performancë të qëndrueshme dhe shpejtësi maksimale, atëherë ASRock është zgjidhja e duhur për juve. Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel H310 dhe hapësirën 1151 për procesorët Intel 8 të gjeneratës Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Poashtu, pllaka mban 2x hapësira DIMM për memorie operative të lojit DDR4 deri në 32GB, ka 6x konektor USB 2.0 ( 4x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), konektorët 1x VGA, 1x DVI-D, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack, si dhe hapësirat 2x PCI-E 3.0 x16 dhe 1x PCI-E 2.0 x1. Pllaka vjen me 4x hapësira SATA 6Gbps dhe mban formatin mATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel H310
D-Sub:
DVI:
EAN:
4566546546546
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
H310M-HDV
Kontrollor LAN:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Lansuar:
5. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (1x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), SATA 6Gb/s (4x), TPM, USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Micro ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
191 x 188
Prizë:
Prodhuesi:
ASRock
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asrock.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE