Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX B360-I GAMING

Kodi i produktit:
233810
Bluetooth:
PCI-E 3.x:
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ROG Strix B360 është pllaka amë që vazhdon traditën e performancës së jashtëzakonshme të paraardhësve të tij. Duke ju ofruar mbështetje për procesorët dhe teknologjinë tjetër më të fundit, ju do të keni performancën e nivelit të ri afër jush në çdo moment e me çdo video lojë. Pllaka vjen e pajisur me çipin Intel B360 me hapësirën 1151 e përshtatur për procesorët Intel 8 Core i7 / Core i5 / Core i3 / Pentium / Celeron. Pos kësaj, pllaka ka 2x hapësira DIMM për memorie operative të llojit DDR4 deri në 32GB me frekuencë deri në 2666 MHz, ka 4x konektor 2.0 ( 2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë), 4x konektor USB 3.1 Gen 1 (2x në pjesën e pasme, 2x në pllakë, 1x Type-A, 1x Type-C), 2x konektor USB 3.1 Gen 2 (2x në pjesën e pasme), 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x GLAN , 5x audio jack dhe PCI-E 3.0 x16. Poashtu, pllaka ofron 6x hapësira për SATA 6Gbps, 2x hapësira për M.2, vjen e pajisur me Wi-Fi dhe Bluetooth, ofron mbështetje për AMD CrossFireX dhe vjen me formatin mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Chipset:
Intel B360
DisplayPort:
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
32
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0WH0-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, Ftohës (2x 4pin), Ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), SATA 6Gb/s (4x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
Mini-ITX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
1
Numri i sloteve për memorie:
2
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Multimedia
Përmasat e pllakës [mm]:
170 x 170
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS ROG STRIX B360-I GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE