Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MB ASUS TUF B360-PRO GAMING

Kodi i produktit:
233799
AMD CrossFireX:
Numri i sloteve për memorie:
4
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TUF është rezultati i ndërtimit të një pajisjeje me perfomancë të përsosur. Nuk do të mund të ndërtoni sistemin tuaj të përsosur për gaming pa e pasur stabilitetin dhe përshtatshmërinë e përsosur të pllakës amë TUF B360-PRO nga Asus. Pllaka është pajisur me çipin Intel B360 dhe hapësirën 1151 që mbështet procesorët Intel 8 të gjeneratave Intel Core i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Poashtu, pllaka ka 4 hapësira DIMM për memorie operative me kapacitet deri në 64GB, mban 6x USB 2.0, 3x USB 3.1 Gen 1, 2x USB 3.1 Gen 2, portet 1x VGA, 1x HDMI, 1x PS / 2, 1x GLAN, 3x audio jack, 2x PCI-E 3.0 x16 (x16 / x4) dhe 4x PCI-E 3.0 x1. Ndërsa për hard disk, pllaka mban 6x hapësira SATA 6Gbps dhe 2x M.2 konektor. Pllaka mbështet AMD CrossFireX dhe mbështet formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
Intel B360
D-Sub:
EAN:
4712900974713
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
64
Kartelë grafike të integruar :
Nga procesori
Kodi i prodhuesit:
90MB0X00-M0EAY0
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
3. 4. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 8pin, ATX 24pin, COM, ftohës (2x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), M.2 (2x), RGB LED, SATA 6Gb/s (6x), USB 2.0 (2x porte), USB 3.0 (2x porte)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
6
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
2
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
2
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
4
Numri i sloteve për memorie:
4
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
Intel
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
305 x 244
Prizë:
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MB ASUS TUF B360-PRO GAMING edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE