Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pllakë amë MSI X399 SLI PLUS - AMD X399

Kodi i produktit:
235871
AMD CrossFireX:
NVIDIA SLI:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
8
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
334.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MSI X399 SLI PLUS është pllakë amë e dizajnuar për të plotësuar nevojat e gamerave më pasionues. Produkti ju sigron performancë stabile dhe afatgjate në mënyrë që të rrisni efiçiencën në biznesin tuaj apo videolojërat tuaja.

Aksesori është i pajisur me çipin AMD X399 dhe hapësirën TR4 për procesorët AMD Ryzen Threadripper. Pos kësaj, ajo është pajisur me 8x hapësira DDR4 që mbajnë deri në 128GB memorie nën frekuencat 2666 MHz, ka 12x konektor USB 3.1 Gen 1 (8x në pjesën e pasme, 4x në pllakë), 3x konektor USB 3.1 Gen 2 (2x në pjesën e pasme; 1x Type-A dhe 1x Type-C), 1x PS / 2, 1x GLAN, 5x audio jack dhe hapësirat zgjeruese 4x PCI-E 3.0 x16 dhe 2x PCI-E 2.0 x1.

Poashtu, pllaka ju ofron 8x hapësira SATA 6Gbps dhe 3x konektor për M.2, ju ofron mbështetje për NVIDIA SLI dhe AMD Cross FireX si dhe ka formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

AMD CrossFireX:
Chipset:
AMD X399
EAN:
23132133213213232321321
Frekuenca maksimale operuese [MHz]:
3600
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Kapaciteti maksimal i memories [GB]:
128
Kartelë grafike të integruar: :
Jo
Kodi:
X399 SLI PLUS
Kontrollor LAN:
Kontrollor M.2:
Kontrollor RAID:
Kontrollor SATA 6GB/s:
Kontrollor USB 2.0:
Kontrollor USB 3.0 (USB 3.1 Gen1):
Kontrollor USB 3.1:
Lansuar:
1. 5. 2018
Lidhës të brendshëm:
ATX 6pin, ATX 8pin (2x), ATX 24pin, ftohës (4x 4pin), ftohës për CPU (1x 4pin), LED, M.2 (3x), RGB LED (2x), SATA 6Gb/s (8x), TPM, USB 2.0 (4x porte), USB 3.0 (4x porte), USB 3.1 (1x port), uji (1x 4pin)
Lloji i memories:
DDR4 DIMM (slot)
Lloji i pllakës amë:
ATX
Numri i lidhësve LAN:
1
Numri i lidhësve SATA / eSATA::
8
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
8
Numri i porteve USB-A 3.1 Gen 2:
1
Numri i sloteve CPU:
1
Numri i sloteve PCI-Express 16x:
4
Numri i sloteve PCI-Express 1x:
2
Numri i sloteve për memorie:
8
NVIDIA SLI:
PCI-E 3.x:
Për procesorë:
AMD
Për t'u përdorur në:
Lojë
Përmasat e pllakës [mm]:
304 x 243
Prizë:
TR4 socket
Prodhuesi:
MSI
Shpejtësi maksimale Bus e PCI-E:
16+
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com
USB-C:

Bashkangjitja Pllakë amë MSI X399 SLI PLUS - AMD X399 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE