Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Procesor AMD Ryzen 5 3600X

Kodi i produktit:
264591
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
I paketuar:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së 3-të AMD Ryzen 5 (Matiss) për socket AM4. Ai ofron 6 bërthama fizike (12 threads), 3.8 GHz (4.4 GHz boost) dhe një 32 MB cache (L3). Një proces prodhimi prej 7 nm është përdorur për prodhimin e tij. TDP 95 W. Mbështetje PCIe 4.0 x16. Përfshin ftohësin Wraith Spire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
I paketuar:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Bashkangjitja Procesor AMD Ryzen 5 3600X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE