Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor AMD Ryzen 5 3600X

Kodi i produktit:
264591
EAN:
730143309912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
I paketuar :
Numri i bërthamave të procesorit:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
239.50 
Ju kurseni : 20.00   (8%)
219.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së 3-të AMD Ryzen 5 (Matiss) për socket AM4. Ai ofron 6 bërthama fizike (12 threads), 3.8 GHz (4.4 GHz boost) dhe një 32 MB cache (L3). Një proces prodhimi prej 7 nm është përdorur për prodhimin e tij. TDP 95 W. Mbështetje PCIe 4.0 x16. Përfshin ftohësin Wraith Spire.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
730143309912
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
I paketuar :
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Prodhuesi:
Samsung
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Bashkangjitja Procesor AMD Ryzen 5 3600X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE