Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Procesor AMD Ryzen 7 3700X

Kodi i produktit:
264590
EAN:
730143309974

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
355.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AMD ka krijuar një sërë procesorësh AMD Ryzen që shprehin fuqinë dhe performancën e lartë x86 core "Zen". Një numër përparësish në arkitekturë të kombinuara me platforma dhe teknologji të përpunimit shpiejnë përdoruesit në një horizont të ri në botën e përocesorëve.

Është një procesor i fuqishëm i gjeneratës së tretë AMD Ryzen 7 (Matiss) për socket AM4. Ofron 8 bërthama fizike (16 fije), 3.6 GHz (4.4 GHz boost) dhe 32 MB cache (L3). Një proces prodhimi prej 7 nm është përdorur për prodhimin e tij. TDP 65W. Mbështetje PCIe 4.0 x16. Përfshin një ftohës Wraith Prism RGB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
730143309974

Bashkangjitja Procesor AMD Ryzen 7 3700X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE