Procesor Intel Core i5-9600K

Kodi i produktit:
246376
EAN:
5032037140164
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
BX80684I59600K
Lansuar:
8. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

€334.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Ne stok (10 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €27.88 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5032037140164
Emri i kodit:
Coffee Lake Refresh
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi i prodhuesit:
BX80684I59600K
Lansuar:
8. 10. 2018
Mbështet chipset-ët:
Intel Z390
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Numri i lidhjeve (threads):
6
Numri i modelit:
Core i5
Prizë:
Socket 1151
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE