Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës SilentiumPC Navis EVO ARGB 360 AiO

Kodi i produktit:
265580
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve:
3
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohës i cilësisë së lartë, i pajisur me 3 ventilatorë (120 mm) për ftohjen e pjesëve të brendshme të kompjuterit. Ka shpejtësi prej 800 - 2300/2500 RPM ± 10% dhe është e përshtatshme për hapsirat: Intel 775 / 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / TR4. Për instalim sa më të lehtë, pajisja ka edhe një tub gome me gjatësi 460 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660783
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC242
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
25. 7. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
54
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Numri i ftohësve:
3
Përmasat:
54 x 395 x 120
Përmasat e pompës mm:
89 x 75 x 45
Pesha g:
1380
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1600
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, AMD TR4, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale Thermal Design Power W:
350

Bashkangjitja Ftohës SilentiumPC Navis EVO ARGB 360 AiO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE