Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës AKASA AK-CC7122EP01, 75 mm

Kodi i produktit:
118846
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
75 x 75
Socket (slot):
Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
3 000
Shpejtësia e ajrit (CFM):
23,45

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi 75 mm AKASA AK-CC7122EP01 siguron ftohjen e procesorëve në kushtet e duhura dhe operim në heshtje. Dimensionet e ftohësit janë 85.2 x 87.2 x 26 mm. Përmes kontrollit PWM, është e mundshme të rregulloni shpejtësinë prej 600 deri në 3000 rpm, që ka zhurmë prej 30.75 dbA. Konektimin për në pllakëzën amë ia siguron konektori 4-pin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614533288
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CC7122EP01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22 Nëntor 2012
Lartësia e ftohësit [mm]:
26
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
75 x 75
Niveli i zhurmës (dB):
30,75
Përmasat [mm]:
85,2 x 87,2 x 26
Pesha (g):
152,8
Prodhuesi:
Akasa
Shpejtësia e ajrit (CFM):
23,45
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
3 000
Socket (slot):
Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Ftohës AKASA AK-CC7122EP01 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE