Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CoolerMaster X Dream I117 për procesor, 95 mm

Kodi i produktit:
92703
EAN:
4719512030394
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RR-X117-18FP-R1
Lansuar:
14 Qershor 2011
Lloji:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 4.00   (22%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja CoolerMaster X Dream I117 është e dizajnuar për procesorët Intel me socket LGA1156 / 1155/1150/775, si dhe procesor Core i7. Ky ftohës ka diametër prej 95 mm, me shpejtësi prej 1800 rpm dhe nivel të zhurmës 19 db dhe rrjete të ajrit 36.5 CMF +/- 10%. Pjesa e prapme është e përbërë nga alumini. Dimensionet e ftohësit janë 112.2 x 112.2 x 60.4 mm, me peshë prej 370 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512030394
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RR-X117-18FP-R1
Lansuar:
14 Qershor 2011
Lloji:
Alumin
Niveli i zhurmës (dB):
19
Përmasat [mm]:
112,2 x 112,2 x 60,4
Pesha (g):
370
Prodhuesi:
CoolerMaster
Shpejtësia e ajrit (CFM):
36,5
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Socket (slot):
Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës CoolerMaster X Dream I117 për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE