Ftohës Corsair H45 për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
192738
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
84 x 44 x 153
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 300

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 
Ju kurseni : 5.00   (8%)
61.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair H45 është sistem i ftohjes me ujë që ka kombinuar ftohjen me ajër dhe substanca të lëngshme në të njëjtën kohë në mënyrë që të mirëmbani një temperaturë optimale të sistemit tuaj kompjuterik. Aksesori është i përshtatur për hapësirat e procesorëve GA 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011 dhe 2011-3, FM1, FM2, AM2, dhe AM3, arrinë qarkullim të ajrit 94CFM dhe nivel të zhurmës 31 dB, ka madhësi prej 120 mm dhe mban konektorin 4pin (PWM) për lidhje me kompjuter.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
843591072533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060028-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
5 Korrik 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
71
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
84 x 44 x 153
Niveli i zhurmës (dB):
31
Përmasat:
168.5mm x 120mm x 71
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
94
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 300
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair H45 për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE