Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për CPU Be quiet! Shadow Rock Slim

Kodi i produktit:
143932
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
23,7
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
160
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 
Ju kurseni : 2.00   (4%)
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Be Quiet Shadow Rock SLIM është ftohës i cili shërben për ftohjen e CPU me dalës 130 W për pajisjet Intel 2011, 1366, 1156, 1155, 1150, 775; AMD AM3, AM3 +, AMD2, AM2 +, 939, 940, FM1, FM2 dhe 754. Ftohësi përbëhet nga gypat ftohës 4 x 8 PWM të dhe ka ventilatorë me diametër 135 x 135 mm i cili rrotullohet me shpejtësi deri 1400 rrotullime për minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 67.8 CFM dhe krijon zhurma deri 23.7 dBA. Pajisja lidhet me kompjuter me lidhës 4 - gjilpërësh i cili siguron jetëgjatësi deri 80.000 orë, peshon 730 gram dhe ka dimensione të përgjithshme 74 x 161 x 137 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052183632
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BK010
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
9 Janar 2014
Lartësia e ftohësit [mm]:
161
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
135 x 135
Niveli i zhurmës (dB):
23,7
Përmasat:
74 x 161 x 137
Pesha (g):
730
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
67,8
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 400
Socket (slot):
AMD 754, AMD 939, AMD 940, AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
160
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE