Gjel ftohës Arctic Cooling MX-2, 4 gram

Kodi i produktit:
49169
Dendësia [g/cm³]:
3.96
EAN:
4895213700818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OR-MX2-AC-01
Konsistenca [Pa·s]:
850

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me peshë 4 gram është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.96
EAN:
4895213700818
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
OR-MX2-AC-01
Konsistenca [Pa·s]:
850
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
5.6
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE