Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gjel ftohës Gelida GC-EXTREME, 3.5 gram

Kodi i produktit:
90972
Dendësia [g/cm³]:
3.73
EAN:
4897025780279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-A
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 
Ju kurseni : 1.00   (7%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike GPU dhe CPU-të me sasi 3.5 gram është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termale e xhelit është 8.5 W / mK dhe ka përqendrueshmëri 3.73 g / cm ^ 3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.73
EAN:
4897025780279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-A
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
GELID Solution
Ueb-i i prodhuesit:
Gelidsolutions.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE