Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjel ftohës Gelida GC-EXTREME, 3.5 gram

Kodi i produktit:
90972
Dendësia [g/cm³]:
3.73
EAN:
4897025780279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-A
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pastë efikase për përçimin e nxehtësisë Gelida GC-EXTREME tani është në dispozicion për të gjithë ata që kërkojnë një zgjidhje cilësore për ftohjen e CPU, GPU dhe të çipave të tjerë në kushte normale. Ky produkt është projektuar për transferimin cilësor të temperaturës midis procesorëve të sotëm të fuqishëm dhe ftohësve. Përçueshmëria termike e kësaj paste është 8.5 W / mK. Kur aplikohet si duhet, pasta mbush të gjitha poret dhe pabarazitë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit zvogëlohet me disa gradë falë efikasitetit të saj. Paketa përmban 3.5 gram pastë përçuese termike. Përbërja e tij garanton zero përçueshmëri elektrike, nuk shkakton gërryerje dhe nuk është toksik. Zbatohet duke aplikuar një sasi më të vogël në sipërfaqen e çipit ose ftohësit të procesorit dhe përhapet në një shtresë të hollë, për shembull me aplikuesin e dobishëm të përfshirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.73
EAN:
4897025780279
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-A
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
GELID Solution
Ueb-i i prodhuesit:
Gelidsolutions.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE