Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Material ftohës ARCTIC TP 145 x 145 x 1,5 mm

Kodi i produktit:
181523
Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
8727670076808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00006A
Lansuar:
19 Nëntor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Materiali me përbërje silikoni është material ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me dimensione 145 x 145 x 1.5 mm me ngjyrë të kaltër Ky material perdoret per përcjelljen e nxehtësisë, Arctic Cooling përshtatet në mënyrë ideale me shumicën e zgjidhjeve të ftohjes, siç janë ftohësit pasiv dhe ftohësit aktivë të procesorit apo çipave grafik. Ka shumë mundësi të përdorimit. Krijon urën e përsosur midis radiatorit dhe sipërfaqes së komponentit duke kompensuar parregullsi të vogla që parandalojnë kontaktin perfekt. Materiali nuk përbëhet nga pjesë metalike dhe është jo-përçues, për këto arsye është plotësisht i sigurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
8727670076808
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00006A
Lansuar:
19 Nëntor 2015
Përçueshmëria termike [W/mK]:
6
Përmasat [mm]:
145 x 145 x 1,5
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE