Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Material ftohës për CPU ARCTIC TP 50 x 50 x 1 mm

Kodi i produktit:
176888
Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
4895213700580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00002A
Lansuar:
26 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 
Ju kurseni : 0.98   (13%)
6.52 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Materiali me përbërje silikoni është material ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me dimensione 145 x 145 x 1 mm me ngjyrë të kaltër Ky material perdoret per përcjelljen e nxehtësisë, Arctic Cooling përshtatet në mënyrë ideale me shumicën e zgjidhjeve të ftohjes, siç janë ftohësit pasiv dhe ftohësit aktivë të procesorit apo çipave grafik. Ka shumë mundësi të përdorimit. Krijon urën e përsosur midis radiatorit dhe sipërfaqes së komponentit duke kompensuar parregullsi të vogla që parandalojnë kontaktin perfekt. Materiali nuk përbëhet nga pjesë metalike dhe është jo-përçues, për këto arsye është plotësisht i sigurt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
4895213700580
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00002A
Lansuar:
26 Gusht 2015
Përçueshmëria termike [W/mK]:
6
Përmasat [mm]:
50 x 50 x 1
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE