Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë ftohëse GELID Solution GC03 Extreme, 10g

Kodi i produktit:
217012
Dendësia [g/cm³]:
3.73
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-02
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Pesha [g]:
10

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 6.00   (20%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pasta për përçueshmëri termike Gelid GC03-EXTREME është destinuar për ata përdorues që kërkojnë një zgjidhje me të vërtetë të kualitetit të lartë të ftohjes së procesorit, grafikës dhe çipave të tjerë në kushte normale dhe ekstreme. Ky produkt është projektuar për transferimin maksimal të temperaturës në mes të procesorëve dhe ftohësve të sotëm me performancë të lartë. Dendësia e pastës është 3.73 g / cm3. Përçueshmëria termike e kësaj paste është 8.5 W / mK dhe viskoziteti 85000. Pasta, kur zbatohet ashtu siç duhet, mbush të gjitha poret dhe pabarazitë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit reduktohet me disa gradë për shkak të efikasitetit të saj. Përbërja e saj garanton zero përçueshmëri elektrike, nuk shkakton korrozion dhe nuk është toksike. Paketa përmban 10g pastë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.73
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TC-GC-03-02
Përçueshmëria termike [W/mK]:
8.5
Pesha [g]:
10
Prodhuesi:
GELID Solution
Ueb-i i prodhuesit:
Gelidsolutions.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE