Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xhel ftohës për CPU - AKASA AK-455 - Thermal Compound, 1.5 gram

Kodi i produktit:
42900
EAN:
2112323232213123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsistenca [Pa·s]:
76
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
2.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 1.5 g është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura - 45 deri 250 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 2.4 W / m K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
125544545454545452112323232213123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsistenca [Pa·s]:
76
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
2.4
Pesha [g]:
1,5
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE