Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU - AKASA AK-455 - Thermal Compound, 1.5 gram

Kodi i produktit:
42900
EAN:
2112323232213123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsistenca [Pa·s]:
76
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
2.4

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pasta speciale për përcjelljen e nxehtësisë Akasa AK-455 bazohet në mikrogrimca argjendi, e cila, falë përçueshmërisë së lartë termike (2.4 W / m. ° C) dhe stabilitetit, është e përshtatshme si një mjet për transferimin më të mirë të nxehtësisë midis çipit dhe ftohësit të tij.Tubi prej 1.5 gram përmban një pastë përçuese termike me një gamë të temperaturës operuese prej -45 ~ 250 ° C. Aplikimi i pastës është shumë i thjeshtë, thjesht sigurohuni që sipërfaqet e çipit dhe ftohësit janë pastruar siç duhet. Pasta duhet të aplikohet në një sasi minimale. Pasta është në përputhje RoHS.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
125544545454545452112323232213123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konsistenca [Pa·s]:
76
Lansuar:
10 Maj 2011
Përçueshmëria termike [W/mK]:
2.4
Pesha [g]:
1,5
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE