Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster IC Essential E2, 3.4 gram, ngjyrë ari

Kodi i produktit:
107031
EAN:
4719512032039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RG-ICE2-TA15-R1
Lansuar:
13 Prill 2012
Përçueshmëria termike [W/mK]:
3.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 3.4 g me ngjyrë ari është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura deri 190 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 3.5 W / m° C .

Vlerësimet

kam porosit ket produkt me ngjyr ari(gold) por me erdh me ngjyr te perhimte(silver) po sidoqofte cmimi i te dy produkteve ishte i njejt dhe intensideti nuk kishte shum dallim vleresimi esht 5 yje prapseprap :)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512032039
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RG-ICE2-TA15-R1
Lansuar:
13 Prill 2012
Përçueshmëria termike [W/mK]:
3.5
Pesha [g]:
3,4
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sasia [ml]:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE