Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster Master, 4 gram

Kodi i produktit:
203657
EAN:
4719512049167
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MGZ-NDSG-N15M-R1
Lansuar:
7 Dhjetor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pastë efikase për përçimin e nxehtësisë Coolermaster Master tani është në dispozicion për të gjithë ata që kërkojnë një zgjidhje cilësore për ftohjen e CPU, GPU dhe të çipave të tjerë në kushte normale. Ky produkt është projektuar për transferimin cilësor të temperaturës midis procesorëve të sotëm të fuqishëm dhe ftohësve. Përçueshmëria termike e kësaj paste është 11 W / mK . Kur aplikohet si duhet, pasta mbush të gjitha poret dhe pabarazinë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit zvogëlohet me disa gradë falë efikasitetit të saj. Jo vetëm qënuk përmban silikon por gjithashtu ka perqueshmëri elektrike shumë të vogël. Paketa përmban 4 gram pastë për përçimin e nxehtësisë. Coolermaster Master është projektuar për të gjithë procesorët modernë, përfshirë ata më të fuqishmit. Aplikohet duke vendosur një sasi të vogël në sipërfaqen e çipit ose të ftohësit së procesorit dhe duke e përhapur atë në një shtresë të hollë, për shembull me një kartelë.

Vlerësimet

The best off for cpu
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512049167
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MGZ-NDSG-N15M-R1
Lansuar:
7 Dhjetor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sasia [ml]:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE