Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster Master, 4 gram

Kodi i produktit:
203657
EAN:
4719512049167
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MGZ-NDSG-N15M-R1
Lansuar:
7 Dhjetor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pastë efikase për përçimin e nxehtësisë Coolermaster Master tani është në dispozicion për të gjithë ata që kërkojnë një zgjidhje cilësore për ftohjen e CPU, GPU dhe të çipave të tjerë në kushte normale. Ky produkt është projektuar për transferimin cilësor të temperaturës midis procesorëve të sotëm të fuqishëm dhe ftohësve. Përçueshmëria termike e kësaj paste është 11 W / mK . Kur aplikohet si duhet, pasta mbush të gjitha poret dhe pabarazinë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit zvogëlohet me disa gradë falë efikasitetit të saj. Jo vetëm qënuk përmban silikon por gjithashtu ka perqueshmëri elektrike shumë të vogël. Paketa përmban 4 gram pastë për përçimin e nxehtësisë. Coolermaster Master është projektuar për të gjithë procesorët modernë, përfshirë ata më të fuqishmit. Aplikohet duke vendosur një sasi të vogël në sipërfaqen e çipit ose të ftohësit së procesorit dhe duke e përhapur atë në një shtresë të hollë, për shembull me një kartelë.

Vlerësimet

The best off for cpu
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512049167
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MGZ-NDSG-N15M-R1
Lansuar:
7 Dhjetor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
11mm
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sasia [ml]:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE