Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU Coolermaster Master Gel, 3.6 gram, i hirtë

Kodi i produktit:
194386
EAN:
4719512050781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MGX-ZOSW-N15M-R1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pastë efikase për përçimin e nxehtësisë Coolermaster Master Gel tani është në dispozicion për të gjithë ata që kërkojnë një zgjidhje cilësore për ftohjen e CPU, GPU dhe të çipave të tjerë në kushte normale. Ky produkt është projektuar për transferimin cilësor të temperaturës midis procesorëve të sotëm të fuqishëm dhe ftohësve. Përçueshmëria termike e kësaj paste është 1.85 W / mK. Kur aplikohet si duhet, pasta mbush të gjitha poret dhe pabarazitë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit zvogëlohet me disa gradë falë efikasitetit të saj. Paketa përmban 3.6 gram pastë përçuese termike. Coolermaster Master Gel është projektuar për të gjithë procesorët modern, përfshirë edhe ata më të fuqishmit. Zbatohet duke aplikuar një sasi më të vogël në sipërfaqen e çipit ose ftohësit të procesorit dhe përhapet në një shtresë të hollë, për shembull me aplikuesin e dobishëm të përfshirë.

Vlerësimet

Produkt efikas
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512050781
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
MGX-ZOSW-N15M-R1
Lansuar:
14 Korrik 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
1.85
Pesha [g]:
3.6
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sasia [ml]:
1.5
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE