Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU PrimeCooler PC-C100S, 0.5 g, i argjendtë

Kodi i produktit:
36886
EAN:
8591897012044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
0,5
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një pastë e veçantë për përçimin e nxehtësisë që duhet të aplikohet midis bërthamës së procesorit ose kartës grafike dhe trupit të ftohësit. Kjo është pastë argjendi që ka përçueshmëri të shkëlqyer termike. Përçueshmëria elektrike është zero, kështu që nuk ekziston rreziku i dëmtimit të përbërësve të qarkut elektrik. Ka rezistencë në temperatura nga -50 deri 150 gradë celsius. Paketa përmban 0,5 gram e cila është e mjaftueshme për të paktën një përdorim.Kur aplikohet siç duhet, pasta mbush të gjitha poret dhe pabarazinë e sipërfaqes së çipit dhe temperatura e procesorit zvogëlohet me disa gradë falë efikasitetit të saj. Nëse aplikoni pastën vetë, aplikoni vetëm një shtresë shumë të hollë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897012044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
0,5
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE