Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xhel ftohës për CPU PrimeCooler PC-C100S, 0.5 g, i argjendtë

Kodi i produktit:
36886
EAN:
8591897012044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
0,5
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike GPU dhe CPU-të me sasi 0.5 gram është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Ka rezistencë në temperatura nga -50 deri 150 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897012044
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
0,5
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE