Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel Ftohës për CPU SilentiumPC Pactum PT-2, 4 g

Kodi i produktit:
191711
EAN:
5904730204453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC151
Lansuar:
4 Qershor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 4 gramë është aksesorë modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperaturat -40° C deri 240° C, aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5904730204453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC151
Lansuar:
4 Qershor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
5
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
SilentiumPC

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE