Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Xhel Ftohës për CPU SilentiumPC Pactum PT-2, 4 g

Kodi i produktit:
191711
EAN:
5904730204453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC151
Lansuar:
4 Qershor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
5

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 4 gramë është aksesorë modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperaturat -40° C deri 240° C, aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5904730204453
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC151
Lansuar:
4 Qershor 2016
Përçueshmëria termike [W/mK]:
5
Pesha [g]:
4
Prodhuesi:
SilentiumPC

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE