Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU - Zalman ZM-STG1, 3.5 g

Kodi i produktit:
37838
EAN:
8809213761058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
Zalman

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 
Ju kurseni : 5.00   (43%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
43% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 3.5 g me ngjyrë të argjendtë është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike, punon në temperatura - 45 deri 150 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 4.0 W / m K.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213761058
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
3,5
Prodhuesi:
Zalman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE