Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i brendshëm Patriot Burst - 120GB, i zi

Kodi i produktit:
221211
EAN:
814914023921
Leximet IOPS:
8 300
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Patriot Burst ka një kapacitet prej 120 GB dhe një port SATA 6 Gb / s. Ka shpejtësi të shkëlqyera të leximit prej 560 MB / s dhe shkruarit 540 MB / s. Ai mbështet funksionet SMART dhe TRIM. Nuk kërkon defragmentim, është shumë rezistent ndaj dridhjeve dhe goditjeve dhe konsumon pak energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
814914023921
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
40000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
40
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
PBU120GS25SSDR
Lansuar:
26. 8. 2017
Lartësia [mm]:
7
Leximet IOPS:
8 300
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
78,6
Prodhuesi:
Patriot
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Patriot Burst - 120GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE