Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm Patriot Burst - 120GB, i zi

Kodi i produktit:
221211
EAN:
814914023921
Leximet IOPS:
8 300
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Patriot Burst ka një kapacitet prej 120 GB dhe një port SATA 6 Gb / s. Ka shpejtësi të shkëlqyera të leximit prej 560 MB / s dhe shkruarit 540 MB / s. Ai mbështet funksionet SMART dhe TRIM. Nuk kërkon defragmentim, është shumë rezistent ndaj dridhjeve dhe goditjeve dhe konsumon pak energji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
814914023921
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,85
Hyrjet IOPS:
40000
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
2
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (TBW):
40
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
120
Kodi i prodhuesit:
PBU120GS25SSDR
Lansuar:
26. 8. 2017
Lartësia [mm]:
7
Leximet IOPS:
8 300
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Pesha (g):
78,6
Prodhuesi:
Patriot
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
560
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Patriotmem.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Patriot Burst - 120GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE