Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Procesor AMD A10-9700, 4 bërthamësh

Kodi i produktit:
219737
EAN:
7301433086016
Ka mbështetje për Chipset:
AMD A320, AMD B350, AMD X370, AMD X470

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 
Ju kurseni : 2.00   (2%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një brez i 7-të me cilësi të lartë, duke përdorur prizë AM4. Ofron 4 berthama fizike (4 fije), 3.5 GHz (3.8 GHz turbo) dhe 2 MB cache (L2). U formua duke përdorur një proces prodhimi prej 28 nm. Ajo ka integruar AMD Radeon R7 GPU. TDP 65 W.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
7301433086016
Ka mbështetje për Chipset:
AMD A320, AMD B350, AMD X370, AMD X470

Bashkangjitja Procesor AMD A10-9700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE