Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor AMD A10-9700

Kodi i produktit:
219737
DirectX:
DirectX 12
EAN:
7301433086016
Ka mbështetje për Chipset:
AMD A320, AMD B350, AMD X370, AMD X470
Procesor grafik:
AMD Radeon R7

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një brez i 7-të me cilësi të lartë, duke përdorur prizë AM4. Ofron 4 berthama fizike (4 fije), 3.5 GHz (3.8 GHz turbo) dhe 2 MB cache (L2). U formua duke përdorur një proces prodhimi prej 28 nm. Ajo ka integruar AMD Radeon R7 GPU. TDP 65 W.

Vlerësimet

Detajet teknike

DirectX:
DirectX 12
EAN:
7301433086016
Ka mbështetje për Chipset:
AMD A320, AMD B350, AMD X370, AMD X470
Procesor grafik:
AMD Radeon R7

Bashkangjitja Procesor AMD A10-9700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE