Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor AMD Athlon 240GE

Kodi i produktit:
251709
EAN:
7301433095162
Numri i lidhjeve (threads):
4
Teknologjia (nm):
14
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
35
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania AMD sjell procesorin e përparuar Athlon 240GE. Procesori është i pajisur me kartelë grafike Radeon VEGA 3 për t'ju siguruar rezolucion HD 720p. Ofron 2 bërthama fizike, 3.5 GHz frekuencë dhe 4 MB cache (L3). U formua duke përdorur një proces prodhimi prej 14 nm. TDP është 35W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7301433095162
Emri i kodit:
Zen
Frekuenca operuese [MHz]:
3500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
I paketuar: :
Kapaciteti i memories cache L1 [KB] (total):
192
Kapaciteti i memories cache L2 [KB] (total):
1024
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
4096
Kodi:
YD240GC6FBBOX
Lansuar:
12. 1. 2019
Mbështet chipset-ët:
AMD A320, AMD B350, AMD X370, AMD X470
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i lidhjeve (threads):
4
Numri i modelit:
Athlon
Pajisje speciale:
HyperThreading, GPU i integruar
Prizë:
Socket AM4
Procesor grafik:
AMD Radeon Vega 3
Prodhuesi:
AMD
Prodhuesi i procesorit:
AMD
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
35
Teknologjia (nm):
14
Ueb-i i prodhuesit:
Amd.com

Bashkangjitja Procesor AMD Athlon 240GE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE