Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor AMD Ryzen 9 3950X

Kodi i produktit:
271335
Besueshmëria:
100 %
Numri i bërthamave të procesorit:
16
Teknologjia nm:
7
TDP-ja mesatare W:
105
Prodhuesi i procesorit:
AMD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
787.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një procesor të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Ryzen. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të lartë si edhe me një dizajn praktik dhe po ashtu mëse modern. Dallohet për vend të caktuar AM4 dhe njëkohësisht përrmban memorie të llojit DDR4. Vjen me intelegjencë artificiale të vendosur brena për brenda e cila ka kapacitet për vendimmarrje të mëtejme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
730143311809
Emri i kodit:
Zen 2
Frekuenca operuese MHz:
3500
Frekuenca Turbo MHz:
4 700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - gjenerata e 3-të
Kapaciteti i memories cache L1 KB total:
1024
Kapaciteti i memories cache L2 KB total:
8192
Kapaciteti i memories cache L3 KB total:
65 536
Kodi:
100-100000051WOF
Lansuar:
20. 11. 2019
Numri i bërthamave të procesorit:
16
Numri i lidhjeve threads:
32
Numri i modelit:
Ryzen 9 (Matisse)
Prizë:
Socket AM4
Procesor grafik:
Jo
Prodhuesi:
AMD
Prodhuesi i procesorit:
AMD
TDP-ja mesatare W:
105
Teknologjia nm:
7
Ueb-i i prodhuesit:
Amd.com
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE