Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor CPU Intel Celeron G1840

Kodi i produktit:
152560
DirectX:
DirectX 10.2
Numri i bërthamave:
2
Teknologjia (nm):
22
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
53
Slot:
Socket 1150

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Procesori Intel Celeron G1840 nga Inteli nuk ka nevojë për prezantim. Kompania për disa vite ka prodhuar procesorët më të mirë të gatshëm në treg. Intel Core i3-4350 është një tjetër anëtar i familjes së procesorëve Intel. Ai është i dizajnuar për pllakat amë të pajisura me fole të re LGA1150. Procesorët Intel Core G1840 u ofrojnë paraardhësve (procesorëve me ndërtim Ivy Bridge) grafik modern dhe të fuqishëm, performancë të lartë dhe më pak harxhim të energjisë në standby mode.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DirectX:
DirectX 10.2
EAN:
5032037062534
Emri i kodit:
Haswell
Frekuenca Bus [MHz]:
5 000
Frekuenca operuese [MHz]:
2 800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I paketuar :
Kapaciteti i memories cache L1 [KB] (total):
128
Kapaciteti i memories cache L2 [KB] (total):
512
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
2 048
Kodi i prodhuesit:
BX80646G1840
Lansuar:
11 Maj 2014
Numri i bërthamave:
2
Numri i lidhjeve (threads):
2
Numri i modelit:
Celeron Dual-Core (dy bërthamësh)
Pajisje speciale:
GPU i integruar
Procesor grafik:
Intel HD Graphics
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Slot:
Socket 1150
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
53
Teknologjia (nm):
22
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Procesor CPU Intel Celeron G1840 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE