Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Celeron G4920

Kodi i produktit:
233844
DirectX:
DirectX 12
Numri i lidhjeve (threads):
2
Teknologjia (nm):
0.01
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
54
Prodhuesi i procesorit:
Intel

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Intel është një prej kompanive lidere në prodhimin e çipeve dhe procesorëve. Produktet e tyre njihen për kualitetin e lartë, performancën jashtëzakonisht të shpejtë dhe stabile si dhe optimizimin maksimal me pjesët tjera harduerike. Në këtë rast ajo sjell procesorin Celeron G4920 të ndërtuar me arkitekturën Coffee Lake për hapësirën LGA 1151 të pllakës amë. Procesori mban 2 bërthama fizike që funksionojnë nën frekuencat 3.2GHz, mbështet memorien operative RAM të llojit DDR4 deri në 2400 MHz dhe vjen me çipin grafik Intel UHD Graphics 610.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DirectX:
DirectX 12
EAN:
5032037121439
Emri i kodit:
Coffee Lake
Frekuenca Bus [MHz]:
8 000
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I paketuar :
Ka mbështetje për Chipset:
Intel B360, Intel H310, Intel H370, Intel Z370
Kapaciteti i memories cache L3 [KB] (total):
2048
Kodi i prodhuesit:
BX80684G4920
Lansuar:
4. 4. 2018
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i lidhjeve (threads):
2
Numri i modelit:
Celeron G
Pajisje speciale:
GPU i integruar
Prizë:
Procesor grafik:
Intel HD Graphics 610
Prodhuesi:
Intel
Prodhuesi i procesorit:
Intel
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
54
Teknologjia (nm):
0.01
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com

Bashkangjitja Procesor Intel Celeron G4920 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE